Prácovní zkušenosti

Práce v oblasti IT
Můj podrobný aktuální pracovní profil najdete na profesionálně zaměřené sociální síti LinkedIn.

Application support
2018 - nyní - práce na pozici Quantitative Analytics Infrastructure Support v Barclays Investment Bank v Praze.
2017 - 2018 - nyní pracují na pozici Team lead of Network Operation Center and Level 2 support (NOC) ve společnosti Showmax.
2016 - 2017 - práce na pozici Application Technical Specialist v ArcSight Support teamu se zaměřením na podporu produktu ESM ve společnosti, Hewlett Packard Enterprise (později Micro Focus).
2014 - 2016 - práce na pozici Application Support Specialist v Barclays Investment Bank v Praze, zajišťoval jsem podporu interním Financial Exchange (FX) aplikacím a interním traderům.
2013 - 2014 - práce na pozici Application Support Analyst ve společnosti DP DHL - IT Services Europe v Praze

Desktop support
14. červen 2010 - 2012 - Zaregistrován u Finančního úřadu v Olomouci a Magistrátu města Olomouc, Odboru živnostenském pod identifikačním číslem (IČO) 741 22 002. Nyní činnost pozastavena.
2008 - 2011 – práce na administraci počítačové sítě, údržbě 35 počítačových stanic, 5 síťových tiskáren, Windows fileserveru a správa webových stránek (administrace přihlašovacího systému ke zkouškám a údržba DB publikací ústavu), na Ústavu Imunologie na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci
2003 – 2004 – práce na administraci počítačové sítě, údržbě 25 počítačových stanic, poštovního Linux serveru a správa DB MS SQL serveru, a správa podnikového systému (databázové řešení objednávkového systému náhradních dílu), ve firmě Mora Vostok, s.r.o.

Projekty
2011 - 2012 - Koorinátor a administrativně správní pracovník na dvou OP VK projektech Ústavu Imunologie na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci

Tvorba a údržba webových prezentací


Tlumočení a překlady
Nyní již tlumočnické a překladatelské služby aktivně neposkytují. Dříve jsem je poskytoval v jazycích: RUS, CZ, ENG - "všemi směry".


Autorství na odborných IT publikacích

  • Využití ICT při výkonu povolání - tento výukový materiál byl vytvořen pro účely projektu „Další vzdělávání pro rozvoj manažerských a ICT dovedností“, registrační číslo projektu: CZ.1.07/3.2.05/01.0019 a byl spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Výukový text je součástí e-learningového kurzu, který realizuje firma Globcom, spol. s.r.o.


Organizační zajištění a moderování kulturních a sportovních akcí